paslanmaz merdivenler
Written by ozcelik

Paslanmaz Merdiven Korkuluk

Paslanmaz Merdiven Korkuluğunda Neden Çok Tercih Ediliyoruz?

Merdivenler binaların yerden daha yukarıda olması için yapılırken çok katlı alanlarda üst katlara rahatça çıkabilmeyi sağlar. Günümüzde bu amacının yanında görsel olarak mekana katkı sağlaması da eklenerek merdivenler daha da işlevsel hale gelmiştir. Özçelikler Paslanmaz olarak özellikle dış mekanların iç mekan ile bağlantı noktası olan ve güneşe, yağmura maruz kalan merdivenlerin bu dış etkenlere dayanabilmesi için yeterli direnci gösterebilen malzemeler kullanıyoruz. Böylece merdiven görünümünden bir şey kaybetmezken aynı zamanda sağlamlığı konusunda da garanti veririz.

Sağlam Metaller Kullanıyoruz

Metal işçiliği zor olsa da mekanlardaki işlevselliği meşakkatli üretim sürecini geride bırakır. Metal oldukça güçlüdür. Bu nedenle işlemesi zordur. Bu zorluk dayanıklılık olarak geri döner. Paslanmaz merdiven yapımında merdivenin nem ile buluşması sonucunda kararma gibi deformasyonlara maruz kalmaması için üretim sürecinde uygun malzemeler kullanılır. Paslanmaz merdiven tercihi yıllarca yeni gibi kullanılabilen ve temizlenmesi kolay olan üstelik şık ve sade görünen bir tasarım olması nedeniyle fazlaca tercih edilir. Özellikle ev ya da iş yeri olarak ayrım yapılmaması paslanmaz merdiven kullanımının her alanda olması nedeniyle yoğun bir şekilde merdiven imalatı yapıyoruz.

Kalitemiz Tercih Edilme Nedenimiz

Firmamız bu alanda uzun zamandan beri faaliyet göstermektedir. Paslanmaz merdiven korkuluğu yapımı da aktif olarak çalıştığımız projelerdendir. Paslanmaz merdiven korkuluğu açık alanların dışında bina içlerinde de sıkça kullanılır. Amaç hem güzel bir görüntüye sahip olmak hem de ortamın neminden kaynaklanan oksitlenmelerin önüne geçmektir. Gereken büyüklükteki paslanmaz merdiven korkuluğu siparişlerimiz özenle hazırlanarak kısa sürede teslim edilir. Üstelik piyasada orta sınıf işçilik ve malzeme kullanan pek çok firma ile üst düzey işçilik ve malzemelerimize rağmen fiyatlarımız paralel seviyededir.

Paslanmayan Metalin Tercih Edilme Nedeni

Boyalı korkuluklar boyaların atması sonucunda çirkin bir görünüme neden olur. Paslanmaz korkuluk bu durumu ortadan kaldırdığı için metalin çürümesini engeller. Paslanmaz korkuluk olmayan mekanlarda zaman zaman kazalar meydana gelmektedir. Bu bakış açısı ile itina ile ürettiğimiz paslanmaz korkuluk ya da merdivenlerin hayati önemi olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik sağlam montaj ve estetik tasarımlar tercih edilme nedenlerimizden sadece bir kaçıdır.

Paslanmaz merdiven korkuluk

İç ve dış merdivenlerde hem güvenlik alanı oluşturmak hem de görsellik saplamak için merdiven korkulukları kullanılmaktadır. Bu korkuluklar yapıldıkları madde ve montaj işlemleri esnasında gösterilen hassasiyete göre uzun ömürlü olmaktadır. Paslanmaz merdiven korkuluk üretildiği malzeme ile uzun süreli kullanım sağlasa da montaj esnasında da bu kullanımın pekiştirilmesi gerekmektedir.

Çocuklar için merdiven korkulukları oldukça tehlikeli bölgelerdir. Özellikle paslanma ile ortaya çıkacak hastalıkların önüne geçilmesi gerekmektedir. Yapılan boyalar her ne kadar paslanmayı önlese de boyanın zaman içerisinde yıpranıp kalkması sonucu merdiven korkuluklarında bölgesel paslanmalar görülmektedir. Önlem alınmadığı taktirde bu paslanmalar bir çürümeye dönüşerek hiç umulmadık anlarda kazalara davetiye çıkartmaktadır.

Kullanım ömrü ne kadar önemli ise görsellik de bir o kadar önemlidir. Nerede kullanacak olursanız olun merdivenlerde ilk göze çarpan korkuluklardır. Bulundukları ortama ayrı bir hava katabilirler. Bu korkulukların kolayca boyanabilmesi özelliği ile daha uzun yıllar boyunca farklı renk seçeneklerini deneyerek sıkılmadan kullanabilirsiniz. Bu yönleriyle paslanmaz merdiven korkuluk sizlere hem görsellik hem de sağlıklı bir korkuluk sunacaktır. Ancak montaj esnasında yapılabilecek hatalar, sizlere sağlanan bu avantajın bir dezavantaja dönüşmesine neden olabilmektedir.

Paslanmaz merdiven korkuluk montajı ve ürün yelpazemiz sayesinde, bu konuda önde gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Tabi ki bunu sizlere verdiğimi kaliteli ve garantili hizmete borçluyuz; ayrıca kullanılan ürünlerde mutlaka yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Montaj esnasında yapılması gerekenleri biliyor, montajı merdivenlerinize zarar vermeden ve uzun yıllar sizleri güvende tutacak şekilde yapıyoruz